Salon BALT-MILITARY-EXPO

Profesjonaliści z branży militarnej na Targach BALTEXPO

Salon Balt-Military-Expo – Bałtyckie Targi Militarno-Morskie Gdańsk, 10-12 października 2023 / AMBEREXPO

Zapraszamy do odwiedzenia salonu Militarnego BALT-MILITARY-EXPO, który odbędzie się na Międzynarodowych Targach Morskich i Konferencjach – BALTEXPO. To doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w branży obronnej i militarnej, a także nawiązania bezpośredniego kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za rozwój Wojska Polskiego, Marynarki Wojennej i służb wysokiego ryzyka.

Kto może zostać wystawcą?

Wystawcami zostaną firmy Polskie i zagraniczne, mające za cel nawiązać bezpośrednie kontrakty biznesowe z jednostkami i służbami państwowymi. Wśród wystawców znajdą się najwięksi producenci i dostawcy uzbrojenia, sprzętu i wyposażenia.

Na stoiskach wystawienniczych będzie można zobaczyć szeroką gamę uzbrojenia, sprzętu i wyposażenia oddziałów antyterrorystycznych Policji i Straży Granicznej, stanowiska wspomagania kierowania w Policji, Państwowej Straży Pożarnej i oddziałów specjalnych oraz systemy i sprzęt MW RP, SG i Policji ochrony baz, portów.

Powrót do spotkania na żywo!

Targi BALT-MILITARY-EXPO w 2021 roku odbywały się w wersji online. Cieszymy się, że możemy powrócić do tradycyjnych spotkań i nawiązywania kontaktów w branży militarnej.

Powrót do spotkań na żywo z pewnością umożliwi uczestnikom targów jeszcze bardziej korzystną wymianę wiedzy i doświadczeń, a także pozwoli na bezpośrednie zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi oraz produktami i usługami oferowanymi przez wystawców.

Jak zostać wystawcą w salonie BALT-MILITARY-EXPO?

Aby zgłosić swój udział w targach, wystawcy powinni podać pełne informacje na temat swojego przedsiębiorstwa, w tym zakres działalności, produkty i usługi, które będą prezentowane na stoisku, a także krótki opis działalności firmy. Następnie należy wybrać odpowiednią powierzchnię wystawienniczą oraz wskazać preferowane wyposażenie stoiska wystawienniczego.

Po złożeniu formularza organizatorzy salonu Balt-Military-Expo przeprowadzą proces selekcji zgłoszeń i poinformują o procesie wyboru stoiska.

Warto pamiętać, że udział w targach to doskonała okazja do prezentacji swoich produktów i usług, nawiązania kontaktów biznesowych oraz zdobycia nowych klientów, a także poszerzenia wiedzy na temat najnowszych trendów i rozwiązań w branży militarnej.

 

Zostań wystawcą!