Salon BALT MILITARY EXPO

Profesjonaliści z branży militarnej na Targach BALTEXPO 2023

Salon BALT MILITARY EXPO – Bałtyckie Targi Militarno-Morskie odbył się w Gdańsku w dniach 10-12 października 2023 / AMBEREXPO

salonu Militarny BALT-MILITARY-EXPO był doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w branży obronnej i militarnej, a także nawiązania bezpośredniego kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za rozwój Wojska Polskiego, Marynarki Wojennej i służb wysokiego ryzyka.

Kto mógł zostać wystawcą?

Wystawcami zostały firmy Polskie i zagraniczne, mające za cel nawiązać bezpośrednie kontrakty biznesowe z jednostkami i służbami państwowymi.

Na stoiskach wystawienniczych można było zobaczyć uzbrojenie, sprzęt i wyposażenie oddziałów antyterrorystycznych Policji i Straży Granicznej, stanowiska wspomagania kierowania w Policji, Państwowej Straży Pożarnej i oddziałów specjalnych oraz systemy i sprzęt MW RP, SG i Policji ochrony baz, portów.

Powrót do spotkania na żywo!

Targi BALT MILITARY EXPO w 2021 roku odbywały się w wersji online. Cieszymy się, że mogliśmy powrócić do tradycyjnych spotkań i nawiązywania kontaktów w branży militarnej.

Powrót do spotkań na żywo umożliwił uczestnikom targów jeszcze bardziej korzystną wymianę wiedzy i doświadczeń, a także pozwolił na bezpośrednie zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi oraz produktami i usługami oferowanymi przez wystawców.

Jak można było zostać wystawcą w salonie BALT MILITARY EXPO?

Aby zgłosić swój udział w targach, wystawcy musieli podać pełne informacje na temat swojego przedsiębiorstwa, w tym zakres działalności, produkty i usługi, które zostały prezentowane na stoisku, a także krótki opis działalności firmy. Następnie należało wybrać odpowiednią powierzchnię wystawienniczą oraz wskazać preferowane wyposażenie stoiska wystawienniczego.

Po złożeniu formularza organizatorzy salonu Balt-Military-Expo przeprowadzili proces selekcji zgłoszeń i informowali o procesie wyboru stoiska.

Warto pamiętać, że udział w targach był doskonałą okazją do prezentacji swoich produktów i usług, nawiązania kontaktów biznesowych oraz zdobycia nowych klientów, a także poszerzenia wiedzy na temat najnowszych trendów i rozwiązań w branży militarnej.